Regulamin serwisu bramkisms.info

Usługodawca Usługi:

Bartosz Kurzawa Kancelaria Radcy Prawnego NIP: 735-228-68-49, ul. Przewóz 40B/62 30-716 Kraków

Bartosz Kurzawa Kancelaria Radcy Prawnego zastrzega sobie prawo redagowania i dokonywania zmian w treści Polityki Prywatności. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że obowiązuje go aktualna Polityka Prywatności widoczna pod adresem www.bramkisms.info

Jeśli Użytkownik nie zgadza się z treścią niniejszej Polityki Prywatności proszony jest o opuszczenie serwisu www.bramkisms.info.

Ochrona danych osobowych

W trakcie używania serwisu Użytkownik może zostać poproszony o podanie niektórych danych osobowych przy pomocy dostępnego na stronie formularza. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści formularza, dane osobowe wprowadzane przez formularz będą przetwarzane przez Bartosz Kurzawa Kancelaria Radcy Prawnego w celu wystosowania odpowiedzi na zapytanie użytkownika oraz prowadzenie ewentualnej korespondencji.

Bartosz Kurzawa Kancelaria Radcy Prawnego oświadcza, iż niezależnie od procedur rejestracji Bartosz Kurzawa Kancelaria Radcy Prawnego gromadzi informacje dotyczące połączenia urządzenia końcowego użytkownika z infrastrukturą techniczną Bartosz Kurzawa Kancelaria Radcy Prawnego, usługami, w tym: informacje dotyczące komputera i logowania tzw. logi systemowe zawierające datę, czas wizyty, i nr IP komputera, z którego nastąpiło połączenie, oraz dane na temat statystyki oglądalności stron, ruchu do i z poszczególnych witryn. Powyższe działania mają na celu udoskonalenie Serwisów oraz dostosowywania ich do potrzeb Użytkownika.

Skrypty statystyk

W kodzie stron serwisu są umieszczone skrypty statystyk oprogramowania google analytics pozwalające mierzyć ruch generowany na serwisie www.bramkisms.info.

Charakter prawny dokumentuZakres zbieranych danychSposób wykorzystywania danychOgraniczenie odpowiedzialnościWłasność intelektualna